Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Kāpēc bērns sit vecākiem?

patti.lv (2008. Декабря), Sleja

Slejā atrodama atbilde uz daudzu vecāku sāpīgo jautājumu – kāpēc mans mazais bērns man sit? Bērna uzvedības iemeslu izprašana un vecāku rīcības stratēģijas.

Iepirkšanās kā atkarība

patti.lv (2008. Декабря), Sleja

Kas ir tas, kas liek cilvēkiem tik daudz laika un naudas veltīgi izšķiest veikalos? Kuri ir noteicošie faktori – reklāma, ieradums, kritiskās domāšanas iezīmes vai iespēja aizbēgt no personīgām problēmām?

Manā priekšā izvēle - bērnudārs, auklīte vai es pati?

Māja (2008. Ноября), Intervija

Kad labāk uzticēt rūpes par savu mazuli bērnudārzam vai auklītei? Kas ietekmē šo mammas lēmumu? Un ko svarīgi ņemt vērā, pieņemot šo svarīgo lēmumu?

Ko nozīmē bērna niķošanās?

patti.lv (2008. Ноября), Sleja

Reizēm mazie nezina un neprot paust vēlmes citādi kā niķojoties. Niķošanās iemesli un nozīme bērna attīstībā. Vecāku uzdevums ir aizdomāties un saprast, vai viņu bērnam ir nodrošināts viss labvēlīgai attīstībai nepieciešamais, ko viņš grib panākt ar savu protestēšanu? Ja grūtības turpinās arī tad, kad viss šķiet izmēģināts, ieteicams vērsties pēc padoma pie speciālista.

Pārbaudi savu mīlestību

Cosmopolitan (2006. Марта), Intervija

Rakstā apskatīti vairāki jautājumi, kas sniedz atbildes par to, vai jūsu kā pāra atteicības ir ideālas, kas tajās pietrūkst.