Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Romantiskie krāpnieki internetā

(2017. Января), Komentārs

Speciālista komentārs par romantiskās iepazīšanās riskiem internetā, sazinoties ar nepazīstamām personām. Plašāk skatīt šeit: https://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/803765?autostart=true

Izvērsti: Skolā no sešiem gadiem? Kad tavs bērns zaudē un kad - iegūst

www.veselam.lv (2016. Октября), Konsultācija

Speciālistu viedoklis par skolas gaitu uzsākšanu no 6 gadu vecuma - ieguvumi, zuadējumi. Plašāk skatīt šeit: http://veselam.la.lv/2016/10/06/izversti-skola-no-sesiem-gadiem-kad-tavs-berns-zaude-un-kad-iegust/

Rituāli - mīlestības drošības saliņas

Annas Psiholoģija (2016. Апреля), Komentārs

Nav pareizu un nepareizu rituālu.Galvenā nozīme ir tam, lai abi partneri justos komfortabli, mīlēti un lai droši un brīvi atļautos paust savas jūtas otram. Tradīcijas un rituāli attiecībās var būt mantoti no paaudzes paaudzē, nākuši no vecāku ģimenēm, arī radīti no jauna. 

Savaldīt nevaldāmo

Taka (2015. Сентября), Komentārs

Bērnu audzināšna - speciālistu skatījums un ieteikumi. Vecāku nozīme bērna attīstībā un uzvedībā. 

Šķirties vai palikt kopā bērnu dēļ?

Annas Psiholoģija, (2014. Декабря), Konsultācija

Ja jūtas zudušas, kopīgu interešu jau sen nav, aug neapmierinātība, īgnums un dusmas un vēlme būt kopā pat ar lupu nav saskatāma un saista vien atbildība – dzīvot kopā bērna dēļ – iespējams, šķiršanās var būt kā risinājums. Un tomēr, pirms sākt iet katram savu dzīves ceļu, piedāvāju apskatīt arī citus aspektus.

 

Starp diviem dzirnakmeņiem

Neatkarīgā (2014. Августа), Komentārs

Kad vecāki šķiras, bērns paliek pa vidu starp divām pusēm, jo zaudē viņu definējošo lielumu. Psihologa/psihoterapeita skatījums par aktuālajiem jautājumiem, vecākiem šķiroties - kas notiek ar bērnu, kā vecākiem saglabāt spēju sadarboties bērna audzināšanas jautājumos, kā pieņemt vecāka jauno partneri u.c.