Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Jaunieši un ekstrēmas nodarbes

Neatkarīgā (2010. Декабря), Intervija

Kas mudina jauniešus izvēlēties riskantas, dzīvību apdraudošas izlaides? Iemesli var būt vairāki; daži no tiem: identitātes meklējumi, vēlme neatpalikt no vienaudžu grupas, neizreaģētas personīgas emocijas un grūtības.

Gatavi svētkiem?

Neatkarīgā (2010. Декабря), Intervija

Par laimi, neviens mums neliek svinēt vai nesvinēt svētkus, neviens nenosaka nevainojamības standartus; tā ir katra paša personiskā izvēle. Svētki ir tad, ja tos bauda visi – kā to vislabāk panākt?

Glābējsilītes (Baby Box) projekts Latvijā

calis.lv (2010. Октября), Intervija

Psihologa viedoklis par šī projekta lomu. Glābējsilīte nozīmē iespēju glābt bērnu, glābt dzīvību. Tā ir arī iespēja sievietei nekļūt par fizisku slepkavu. Svarīgi saprast, ka glābējsilīte ir strupceļa variants, kuru sievietes neizvēlētos, ja viņām nepietrūktu atbalsta.

Nekautrējies ietaupīt

Neatkarīgā (2010. Октября), Intervija

Materiālās situācijas pasliktināšanās neizbēgami ietekmē arī kultūras pasākumu apmeklēšanu. Pārdomas par kultūras pasākumu apmeklēšanas lomu – vai dārgas biļetes ir apliecinājums mīlestībai pret kultūru vai iespēja celt pašapziņu?

Bērns nerunā

Neatkarīgā (2010. Октября), Intervija

Ne vienai vien māmiņai un tētim gadījies bažīties par savas atvases mazrunīgumu. Ne vienmēr ir viegli noskaidrot, kas darās mazuļa dvēselē. Kā to izzināt, ja bērns pārdzīvojumos nedalās ar vecākiem? Vai iemesls ir temperaments vai psiholoģiskas problēmas?

Kāpēc puišiem tik ļoti patīk meiteņu krūtis?

Sīrups (2010. Октября), Intervija

Interese par pretējo dzimumu ir normāla parādība. Meiteņu krūtis ir viena no redzamākajām pārmaiņām pubertātes vecumā. Nozīme ir meitenes pašpārliecībai par sevi, nevis krūšu lielumam.