Lieliska iespēja – intelekta tests!

Izmantojiet vērtīgu iespēju pārbaudīt savu intelektu, izmantojot Latvijā pirmo latviešu valodā adaptēto un standartizēto intelektuālo spēju noteikšanas testu "Vudkoka-Džonsona starptautiskā izdevuma kognitīvo spēju tests". Tā ir profesionāla un starptautiski atzīta metode.

Ar šo testu jebkurš cilvēks var noteikt intelektuālo spēju līmeni, t.sk. verbālās un domāšanas spējas, kognitīvo jeb izziņas produktivitāti un intelektuālo spēju pilno skalu, kas plaši pazīstams kā IQ (intelekta koeficients).

Iespējams testēt 3 līdz 90 gadus vecas personas.

Tests ir piemērots arī bērniem un pusaudžiem, kuriem ir nepieciešams noteikt gatavību skolai vai atbilstību mācību programmai. Vudkoka Džonsona tests labi atspoguļo, kādam vecumam atbilst intelektuālo spēju attīstības līmenis.

Testa starptautiskais izdevums latviešu valodā tapis septiņu gadu ilgā sadarbībā ar Vudkoka-Džonsona Kognitīvo spēju testa autortiesību pārstāvjiem Riverside Publishing Company un Woodcock–Muňoz Foundation Amerikas Savienotajās Valstīs. Tests atbilst visām mūsdienu psihodiagnostiskās metodikas zinātniskajām prasībām.

Kāda ir intelekta testa norise?

Nepieciešams iepriekš pieteikties uz konsultāciju; jāņem vērā, ka testēšana aizņem 1 – 2 stundas. Lai nodrošinātu precīzus un korektus rezultātus, parasti ir vēlams cilvēku testēt ar vēl dažiem testiem. Psihologs veic datu apstrādi un 1–2 nedēļas pēc testēšanas notiek atkārtota konsultācija, kuras laikā cilvēks tiek iepazīstināts ar rezultātiem; ir iespēja uzzināt savas stiprās puses un resursus, gūt ieteikumus, kā uzlabot vājās puses. Ja ir vēlēšanās vai nepieciešamība, psihologs rezultātus sniedz arī rakstiski atzinuma formā.