Konsultācija

Konsultācija

Izvērsti: Skolā no sešiem gadiem? Kad tavs bērns zaudē un kad - iegūst

www.veselam.lv (2016. oktobris), Konsultācija

Speciālistu viedoklis par skolas gaitu uzsākšanu no 6 gadu vecuma - ieguvumi, zuadējumi. Plašāk skatīt šeit: http://veselam.la.lv/2016/10/06/izversti-skola-no-sesiem-gadiem-kad-tavs-berns-zaude-un-kad-iegust/

Šķirties vai palikt kopā bērnu dēļ?

Annas Psiholoģija, (2014. decembris), Konsultācija

Ja jūtas zudušas, kopīgu interešu jau sen nav, aug neapmierinātība, īgnums un dusmas un vēlme būt kopā pat ar lupu nav saskatāma un saista vien atbildība – dzīvot kopā bērna dēļ – iespējams, šķiršanās var būt kā risinājums. Un tomēr, pirms sākt iet katram savu dzīves ceļu, piedāvāju apskatīt arī citus aspektus.

 

Jūties neapmierināta ar sevi? Izmanto to!

Stella (2012. marts), Konsultācija

Neapmierinātības otra puse - ko var mācīties no nepamierinātības, ja to iemācās apskatīt kā brīdinājuma signālu tam, ka kaut kas nenotiek saskaņā ar vajadzībām, vēlmēm, uzksatiem. Kāda ir nozīme saskatīt neapmierinātības patieso iemeslu? Un kā domāt pozitīvi pat tad, ja kaut kas noiet greizi.

Atbilde uz jautājumu "Dīvā" - alkohols ģimenes attiecībās

www.noslepums.lv/diva (2011. jūlijs), Konsultācija

Vīrieša atklāts stāstījums par atkarību no alkohola un dzeršanas graujošo ietekmi uz attiecībām ģimenē. Vīrietis meklē atbildes, kā atjaunot attiecības, atbrīvoties no nomāktības un vainas sajūtas, uzņemties atbildību un mainīt līdzšinējo dzīvesveidu.

Atbilde uz jautājumu "Dīvā" - vīrs nav bērna tēvs

www.noslepums.lv/diva (2011. jūnijs), Konsultācija

Sieviete ir nonākusi nopietnās dzīves krustcelēs, kas rada lielu iekšējo konfliktu – vai atklāt vīram patiesību, ka viņš nav bioloģiskais tēvs bērniņam, kuru vīrietis uzskata par savu miesīgo bērnu. Speciālista pārdomas par radušos situāciju un iespējamiem tālākajiem scenārijiem.

Atbilde uz jautājumu "Dīvā" - melošana

www.noslepums.lv/diva (2011. maijs), Konsultācija

Lasītāja atzīst, ka mēdz melot un jūt, ka melu veidotā pasaule sāk ieņemt nozīmīgu lomu reālajā dzīvē. Psihologa viedoklis par to, kādēļ cilvēki melo - kādi ir ieguvumi un trūkumi. Kā pārtraukt melu ķēdi un izkāpt no apburtā loka.