Raksts

Raksts

Kā uzlabot attiecības

Sīrups (2010. augusts), Raksts

Kad attiecības ar tuvajiem cilvēkiem ir saspīlētas, trūkst padoma, kā tās atrisināt un uzlabot. Nav nozīmes, vai konflikts ir ar mammu, māsu vai draugu – katrā situācijā ir iespējas meklēt strīda iemeslus un rast veiksmīgu risinājumu attiecību uzlabošanai.

Kā pārvarēt nedrošību

(2010. jūlijs), Raksts

Iepazīšanās un runāšana ar svešiem cilvēkiem daudziem rada lielāku vai mazāku satraukumu. Pārlieka nedrošība tiešām var traucēt un radīt grūtības saskarsmē ar cilvēkiem. Ko darīt?

Problēmas mājās

Sīrups (2010. marts), Raksts

Dažiem jauniešiem dzīve mājās rada ne visai patīkamas izjūtas. Atbildes uz jautājumiem: Kā atrisināt problēmas un rast mieru mājās? Kā runāt ar vecākiem?

Kā celt pašapziņu

Sīrups (2010. februāris), Raksts

Daudzi jaunieši jūtas nedroši, sarunājoties ar nepazīstamiem cilvēkiem, nespēj nodibināt attiecības, jo nav pārliecināti par sevi. Atbildot uz lasītājas jautājumu, aprakstīti vairāki ieteikumi, kā palīdzēt sev pašapziņas celšanā.

Kā pārvarēt kautrību

S;irups (2009. decembris), Raksts

Kautrība kā rakstura īpašība un/vai sekas traumatiskai pieredzei. Nereti gadās, ka kautrīguma dēļ gan jauniešiem, gan pieaugušajiem rodas grūtības veidot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Rakstā sniegti ieteikumi, kā pārvarēt kautrību.

Mēs mācāmies vienā klasē

Sīrups (2009. novembris), Raksts

Raksts atbild uz jautājumiem: kāpēc rodas simpātijas pret klasesbiedriem; kas to ietekmē; ar ko tev jārēķinās, ja uzsāc attiecības ar klasesbiedru - kādi tam var būt plusi un mīnusi; ko darīt un kā pārdzīvot, ja simpātija neizjūt pret tevi to pašu?