Intervija

Intervija

"Gribu, negribu, man vienalga" jeb emociju savaldīšana grūtniecības laikā

Māmiņu klubs, TV, 2014. marts (2014. marts), Intervija

Bērniņa gaidības, jo īpaši, ja tā ir pirmā reize, kuru piedzīvojam, ir neparastākais, kas ar mums līdz šim ir noticis. Noteikti teju katra topošā māmiņa ir dzirdējusi par savādām garastāvokļa izpausmēm, kuras var piemeklēt grūtniecības laikā.

http://www.maminuklubs.lv/mk/02-03-2014-tv3-241958/

http://www.maminuklubs.lv/grutnieciba/emocijas-grutniecibas-laika-241574/

Kā noturēties savā Jaungada apņemšanās zirgā?

tvnet.lv (2014. janvāris), Intervija

Jaunais gads ir sācies pilnā sparā, taču vai mēs joprojām atceramies, ko apņēmāmies, sākot jauno gadu? TVNET sarunā ar psiholoģi, psihoterapeiti Kristīni Veckrāci centās noskaidrot, kādas ir populārākās lietas, ko cilvēki parasti apņemas, un kāpēc ne vienmēr šīs apņemšanās izdodas izpildīt... Galu galā kā nezaudēt gribasspēku?

http://www.tvnet.lv/sievietem/veseliba/493426-padomi_ka_notureties_sava_jaungada_apnemsanas_zirga

Šķiršanās ar komata zīmi

Neatkarīgā (2013. oktobris), Intervija

Pēc šķiršanās cilvēki uzsāk jaunas attiecības, izveido ģimeni un rada citu ikdienas ritmu. Taču, ja bijušais partneris atkal un atkal nostājas uz tagadējās dzīves sliekšņa, uz veco nevar atskatīties kā uz izlasītu grāmatu.

Kad vārdi kļūst kā zāģis

Neatkarīgā (2013. jūlijs), Intervija

Attiecībās vissvarīgākā ir spēj runāt un izrunāties. Tomēr jāņem vērā vairākas lietas, lai ikdienas sarunas nepārvēršas par nemitīgu bikstīšanu un zāģēšanu.

Kā pareizi paust dusmas?

delfi.lv (2013. jūnijs), Intervija

Kas ir dusmas, kā tās izpaust, kā tikt ar tām galā psiholoģiski veselīgā veidā? Kā un ko mācīt saviem bērniem par dusmām un dusmošanos?

http://www.delfi.lv/sievietem/relationships/psihologija/ka-pareizi-paust-dusmas.d?id=43390245

Jāstrādā, kad bērniņš slims

Māmiņu klubs, TV (2012. novembris), Intervija

Kura māmiņa gan nevēlētos dzīvot ideālā pasaulē, kad vienmēr ir laiks būt kopā ar saviem bērniem un veltīt viņiem visu savu uzmanību, taču diemžēl dzīvē savas vēlmes piepildīt ne vienmēr mums izdodas. Vislielākie sirdsapziņas pārmetumi mūs piemeklē tad, ja bērns mājās ir slims un mums ir jādodas uz darbu.

http://www.maminuklubs.lv/mazulis/video-jastrada-kad-bernins-slims-88271/