Komentārs

Komentārs

Romantiskie krāpnieki internetā

(2017. janvāris), Komentārs

Speciālista komentārs par romantiskās iepazīšanās riskiem internetā, sazinoties ar nepazīstamām personām. Plašāk skatīt šeit: https://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/803765?autostart=true

Rituāli - mīlestības drošības saliņas

Annas Psiholoģija (2016. aprīlis), Komentārs

Nav pareizu un nepareizu rituālu.Galvenā nozīme ir tam, lai abi partneri justos komfortabli, mīlēti un lai droši un brīvi atļautos paust savas jūtas otram. Tradīcijas un rituāli attiecībās var būt mantoti no paaudzes paaudzē, nākuši no vecāku ģimenēm, arī radīti no jauna. 

Savaldīt nevaldāmo

Taka (2015. septembris), Komentārs

Bērnu audzināšna - speciālistu skatījums un ieteikumi. Vecāku nozīme bērna attīstībā un uzvedībā. 

Starp diviem dzirnakmeņiem

Neatkarīgā (2014. augusts), Komentārs

Kad vecāki šķiras, bērns paliek pa vidu starp divām pusēm, jo zaudē viņu definējošo lielumu. Psihologa/psihoterapeita skatījums par aktuālajiem jautājumiem, vecākiem šķiroties - kas notiek ar bērnu, kā vecākiem saglabāt spēju sadarboties bērna audzināšanas jautājumos, kā pieņemt vecāka jauno partneri u.c.

Kredītu krīze, par kuru neviens nerunā

Cosmopolitan (2013. marts), Komentārs

Studējošā kredīts kā iespējams iemesls karjeras un pat attiecību plānu maiņai – Cosmopolitan izpēta, kā kredīts ietekmē dzīves izvēles un kas notiek, ja to ignorē. Speciālists skatījums par kredīta ietekmi dažādās dzīves sfērās.

Kad draudzenei uzrodas vīrietis

Cosmopolitan (2012. jūlijs), Komentārs

Draudzība piedzīvo dažādus pārbaudījumus, un viens no tiem ir trešā ienākšana attiecībās. Komentārā apskatīti jautājumi, kādas jūtas var rasties sievietei, kuras labākajai draudzenei ir uzradies vīrietis, ar kādām pārmaiņām jārēķinās un ko ar to visu darīt?