Sleja

Sleja

Sekss. Vienam bieži, vienam par retu.

patti.lv (2009. februāris), Sleja

Par seksa uztveri un nozīmi pāra attiecībās – gaidas, fantāzijas un mīlēšanās individuālā nozīme.

Mammīt, kāpēc tu raudi?

patti.lv (2009. februāris), Sleja

Par situācijām, kad vecāki izvairās un pat baidās bērniem rādīt savu satraukumu, bēdas, pārdzīvojumu, asaras, vai citas emocijas – kā tas rezonē bērnā un kā pieaugušajiem šādā situācijā labāk rīkoties.

Uz tevi vienkārši nevar paļauties!

patti.lv (2009. februāris), Sleja

Līdz galam nepateiktais vai nesarunātais var novest pie nevajadzīgiem strīdiem, jo ļauj brīvu vaļu fantāzijai katram izdomāt savu noklusētās atbildes turpinājumu. Katra cilvēka uztvere, domāšana un ikdienas saskarsmes paradumi ir atšķirīgi.

Bezdarbs - pārbaudījums ģimenei

patti.lv (2009. janvāris), Sleja

Bezdarbs ietekmē ne tikai atlaisto cilvēku, bet visus pārējos ģimenes locekļus –katru savā veidā. Kā jūtas vienīgais pelnītājs, kā jūtas bezdarbnieks, kas notiek ar lomu sadali un budžeta plānošanu ģimenē? Kā palīdzēt pašiem sev?

Pusaudži ielās. Nevēlamās draudzības

patti.lv (2008. decembris), Sleja

Sākoties lielajām ziemas brīvdienām, bērni un pusaudži bieži vien „uzdzīvo zaļi", jo ir vairāk brīva laika. Tā kā vecākiem brīvdienas darbā netiek piešķirtas vai arī viņi izvēlas atpūtu bez bērniem, bieži vien atvases paliek nepieskatītas. Bērnu nepieskatīšanas riski. Kopīgas valodas nozīme attiecībās ar pusaudzi – veidi, kā to atrast.

Pusaudžu „aizdomīgie” draugi – kā ar pietiekami drošu sirdi atļaut bērnam doties „tusēt” kopā ar vienaudžiem. Vecāku iespējas iepazīt savu bērnu draugus un tiesības atļaut vai aizliegt konkrētus draugus.

Dāvanu bums vai prieka bums?

patti.lv (2008. decembris), Sleja

Pārdomas par to, kāpēc ir jāpērk dāvanas un kas ir būtiskais pašā dāvināšanas idejā. Vai dāvinām tādēļ, ka tā ir pieņemts, tādēļ, ka paši vēlamies saņemt dāvanu, vai tādēļ, ka ir prieks dāvināt?