Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Kā pārvarēt kautrību

S;irups (2009. decembris), Raksts

Kautrība kā rakstura īpašība un/vai sekas traumatiskai pieredzei. Nereti gadās, ka kautrīguma dēļ gan jauniešiem, gan pieaugušajiem rodas grūtības veidot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Rakstā sniegti ieteikumi, kā pārvarēt kautrību.

Svētki nāk. Ir varianti

Neatkarīgā (2009. decembris), Intervija

Ziemassvētki un iepirkšanās drudzis – kā tas iet kopā, kā izvairīties no lieka stresa svētku laikā. Svētki nav obligāti jāvada tā, kā to rāda televīzijā vai uzskata par pareizu, it īpaši – ja tas rada daudz lieka stresa.

Pašvērtējums sevī pašā

Neatkarīgā (2009. novembris), Intervija

Par to, kāpēc reizēm vai pat bieži esam tik ļoti atkarīgi no citu viedokļiem. Iekšējais un ārējais pašvērtējumu – tā atpazīšana. Par sevis mainīšanas ceļu, pašvērtējuma izprašanu un stiprināšanu.

Mēs mācāmies vienā klasē

Sīrups (2009. novembris), Raksts

Raksts atbild uz jautājumiem: kāpēc rodas simpātijas pret klasesbiedriem; kas to ietekmē; ar ko tev jārēķinās, ja uzsāc attiecības ar klasesbiedru - kādi tam var būt plusi un mīnusi; ko darīt un kā pārdzīvot, ja simpātija neizjūt pret tevi to pašu?

Padomā, pirms pazemo

Sīrups (2009. oktobris), Raksts

Tēma tiek apskatīta no vairākām pusēm. Sekas, ar kurām jārēķinās, ja tu kādu apsmej. Apsmietā cilvēka jūtas un domas. Iemesli, kas mudina kādu nodarīt citiem pāri – kā jūtas pāri darītājs. Tiek piedāvātas stratēģijas, kā rīkoties, ja kāds apsmej vai aizvaino, kā aizstāvēt sevi.

Precēto vīriešu kārdinājums

Cosmpolitan (2009. maijs), Intervija

Kas piesaista sievietes precētiem vīriešiem - aizliegtā augļa baudīšana, vēlme pēc attiecībām, kurās nav jāuzņemas atbildība, vai uzmanība, kuru neizdodas saņemt citā veidā?