Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Piemineklis jaunībai - kailfoto

Cosmopolitan (2012. marts), Komentārs

Psihologa komentārs par to, kāpēc cilvēki izvēlas sevi iemūžināt kailā veidā. Rakstā apskatītas dažas lietas, kas varētu motivēt šādai rīcībai no psiholoģiskā viedokļa un kas būtu jāņem vērā izvēloties kailfoto sesiju.

Kādu vārdu dosim?

Mans Mazais (2012. marts), Intervija

Raksta autore: Zane Strūberga.

Konsultē KRISTĪNE VECKRĀCE, psiholoģe un ģimenes psihoterapeite, četrgadnieka mamma.

Kā bērna vārda izvēle var ietekmēt viņa personību un turpmāko dzīvi?

Jūties neapmierināta ar sevi? Izmanto to!

Stella (2012. marts), Konsultācija

Neapmierinātības otra puse - ko var mācīties no nepamierinātības, ja to iemācās apskatīt kā brīdinājuma signālu tam, ka kaut kas nenotiek saskaņā ar vajadzībām, vēlmēm, uzksatiem. Kāda ir nozīme saskatīt neapmierinātības patieso iemeslu? Un kā domāt pozitīvi pat tad, ja kaut kas noiet greizi.

Vienaudžu ietekme

Sīrups (2011. decembris), Intervija

No vienas puses vēlme līdzināties vienaudžiem ir dabīga lieta. Tomēr būtu svarīgi saprast robežu, kur līdzināšanās pāraug nevēlamā sava „es" zaudēšanā, sākot akli sekot nelabvēlīgai ietekmei. Kā atpazīt un izvairīties no nelabvēlīgas ietekmes?

Nevis ēšana, bet kopā būšana

Neatkarīgā (2011. decembris), Intervija

Kā sagaidīt svētkus, ja ģimeni skārušas nopietnas materiālas grūtības. Kā radīt prieku, saglabāt to un pārdomas par svētku būtību. Mīļums, labi vārdi un sirsnīga kopā būšana neprasa finansiālu ieguldījumu.

Atbilde uz jautājumu "Dīvā" - alkohols ģimenes attiecībās

www.noslepums.lv/diva (2011. jūlijs), Konsultācija

Vīrieša atklāts stāstījums par atkarību no alkohola un dzeršanas graujošo ietekmi uz attiecībām ģimenē. Vīrietis meklē atbildes, kā atjaunot attiecības, atbrīvoties no nomāktības un vainas sajūtas, uzņemties atbildību un mainīt līdzšinējo dzīvesveidu.