Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Telpa vienatnei

Neatkarīgā (2011. februāris), Intervija

Raksts apskata jautājumus par dzīves telpas nozīmi, nepieciešamību un iespējām to iegūt pat šauros un materiāli ierobežotos dzīves apstākļos. Kāpēc ikvienam, pat bērnam ir vajadzīga sava privātā telpa? Speciālista komentārs par telpas kārtības un pašsajūtas saistībām.

Ēšanas paradumi

vesels.lv (2011. februāris), Intervija

Speciālista viedoklis par ēšanas traucējumiem – anoreksiju un bulīmiju. Kā pamanīt, ka tuvam cilvēkam rodas ēšanas traucējumi, kā rīkoties? Kā mainās slimā cilvēka domāšana un uztvere? Kādi ir šo traucējumu iemesli un ārstēšanas iespējas?

Atzīsties mīlestībā bērnam!

svetkulaiks.lv (2011. janvāris), Intervija

Valentīndienas ieskaņā saruna par mīlestību starp vecākiem un bērniem. Paralēli vecāku mīlestībai kā tādai pret savu atvasi, bērnam ir būtisks veids, kādā vecāki izpauž savas jūtas. Pieņemoša, atbalstoša, pacietīga, mērenas robežas uzstādoša un iejūtīga attieksme pret bērnu stiprina viņa pašvērtējumu, dod drošības sajūtu par sevi un apkārtējo pasauli.

Emocionālās piesasites veidošana

Māmiņu klubs, TV raidījums (2011. janvāris), Intervija

Piesaiste ir vecāku un bērnu attiecību neatņemama sastāvdaļa, katrā ģimenē tā var veidoties atšķirīgi; bieži pieķeršanās kvalitāti ietekmē tieši vecāku bērnības pieredze. Drošas emocionālās piesaistes veidošanā liela nozīme ir pieskārieniem.

Vai esmu gatavs pirmajām atteicībām un seksam?

Sīrups, pielikums Seksiņš (2011. janvāris), Intervija

Psihologa viedoklis par to, kā noteikt un sajust, kad cilvēks ir gatavs pirmajām nopietnajām attiecībām. Atšķirības starp fizisko un emocionālo gatavību. Ar ko rēķināties uzsākot dzimumdzīvi.

Atbildes uz pusaudžu jautājumiem 2011.g.

Sīrups (2011. janvāris), Konsultācija

Psihologa atbildes uz dažādiem pusaudžus interesējošiem jautājumiem un nozīmīgām tēmām.