Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Laulāto šķiršanās, ietekme uz bērnu

Tautas balss, TV raidījums (2010. septembris), Intervija

Lēmums par šķiršanos parasti nav vienas minūtes lēmums, visbiežāk grūtības pāra attiecībās ir radušās krietni senāk, iespējams tās ir bijušas pat pirms precēšanās. Kad šķiršanās procesā abu kopīgie bērni kļūst par līdzekli pušu strīdu risināšanai, bērniem ir liels risks tikt pakļautiem emocionālai vardarbībai.

Īstermiņa mīla

Neatkarīgā (2010. septembris), Intervija

Īslaicīgas attiecības mūsdienu pasaulē vairs nav nekas neierasts. Psihologa viedoklis par to, kādēļ daļa cilvēku izvēlas īslaicīgas saistības, kas būtu jāņem vērā uzsākot nenopietnas saistības un kā rīkoties, ja nespēja veidot ilglaicīgas attiecības kļūst par problēmu.

Skolēnu formas

Izglītība un kultūra (2010. septembris), Intervija

Psihologa viedoklis par skolēnu formas tērpu nozīmi un ietekmi uz skolēniem. Ieguvumi, atteiksmes un iespējamās grūtības, ar kurām varētu sastapties skolēni un skolas, kurās tiek ieviesta forma.

Mācies labāk

Sīrups (2010. septembris), Intervija

Kā gūt labākas sekmes un veiksmīgāk saprasties ar skolotājiem jaunajā mācību gadā. Ne tikai skolotājs rada sapratni un rūpējas par kvalitatīvu un interesantu mācību procesu, arī skolēnam pašam godīgi un ar cieņu jāveido attiecības ar skolotājiem un aktīvi jāmācās.

Kā uzlabot attiecības

Sīrups (2010. augusts), Raksts

Kad attiecības ar tuvajiem cilvēkiem ir saspīlētas, trūkst padoma, kā tās atrisināt un uzlabot. Nav nozīmes, vai konflikts ir ar mammu, māsu vai draugu – katrā situācijā ir iespējas meklēt strīda iemeslus un rast veiksmīgu risinājumu attiecību uzlabošanai.

Kā pārvarēt nedrošību

(2010. jūlijs), Raksts

Iepazīšanās un runāšana ar svešiem cilvēkiem daudziem rada lielāku vai mazāku satraukumu. Pārlieka nedrošība tiešām var traucēt un radīt grūtības saskarsmē ar cilvēkiem. Ko darīt?