Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Jāstrādā, kad bērniņš slims

Māmiņu klubs, TV (2012. novembris), Intervija

Kura māmiņa gan nevēlētos dzīvot ideālā pasaulē, kad vienmēr ir laiks būt kopā ar saviem bērniem un veltīt viņiem visu savu uzmanību, taču diemžēl dzīvē savas vēlmes piepildīt ne vienmēr mums izdodas. Vislielākie sirdsapziņas pārmetumi mūs piemeklē tad, ja bērns mājās ir slims un mums ir jādodas uz darbu.

http://www.maminuklubs.lv/mazulis/video-jastrada-kad-bernins-slims-88271/

Otrā bērniņa ienākšana ģimenē

Radio Riga, Māmiņu kluba radio (2012. oktobris), Intervija

Diskusija ēterā par otrā bērniņa ienākšanu ģimenē – kā pieņemt lēmumu par otru bērniņu, ko otrs mazulis maina ģimenes sistēmā, kā tas ietekmē pārējos ģimenes locekļus.

Bailes no jaunā

Neatkarīgā (2012. augusts), Intervija

Par bailēm, to rašanās dažādiem iemesliem. Kā veiksmīgāk pārvarēt savas bailes un palīdzēt savam bērnam justies drošāk.

Kad draudzenei uzrodas vīrietis

Cosmopolitan (2012. jūlijs), Komentārs

Draudzība piedzīvo dažādus pārbaudījumus, un viens no tiem ir trešā ienākšana attiecībās. Komentārā apskatīti jautājumi, kādas jūtas var rasties sievietei, kuras labākajai draudzenei ir uzradies vīrietis, ar kādām pārmaiņām jārēķinās un ko ar to visu darīt?

Internets - draugs vai laika zaglis?

Mans mazais (2012. jūnijs), Komentārs

Speciālista komentārs par jauno māmiņu saziņu internetā – priekšrocības un trūkumi. Ja mammas dzīve norisinās virtuālajā pasaulē, kas notiek ar bērniņu, kurš dzīvo reālajā pasaulē? Kur ir viņa vieta?

Neizšķīsti vīrietī

Santa (2012. marts), Komentārs

To sauc par mīlestības apsēstību. Tā ir mīlēšana par daudz. Vai tiešām var kādu mīlēt par daudz? Un kā vēl! Tas nozīmē mīlēt līdz sāpēm, tik ļoti, ka dari sev pāri. Izšķīst un iztvaikot mīļotā vīrieša dzīvē. No savējās - pazust bez pēdām, pašai i nemanot.