Publikācijas un intervijas

Publikācijas un intervijas

Sadaļā iekļauti komentāri, raksti un intervijas medijos.

Atbilde uz jautājumu "Dīvā" - vīrs nav bērna tēvs

www.noslepums.lv/diva (2011. jūnijs), Konsultācija

Sieviete ir nonākusi nopietnās dzīves krustcelēs, kas rada lielu iekšējo konfliktu – vai atklāt vīram patiesību, ka viņš nav bioloģiskais tēvs bērniņam, kuru vīrietis uzskata par savu miesīgo bērnu. Speciālista pārdomas par radušos situāciju un iespējamiem tālākajiem scenārijiem.

Atbilde uz jautājumu "Dīvā" - melošana

www.noslepums.lv/diva (2011. maijs), Konsultācija

Lasītāja atzīst, ka mēdz melot un jūt, ka melu veidotā pasaule sāk ieņemt nozīmīgu lomu reālajā dzīvē. Psihologa viedoklis par to, kādēļ cilvēki melo - kādi ir ieguvumi un trūkumi. Kā pārtraukt melu ķēdi un izkāpt no apburtā loka.

Izdari laikus!

Neatkarīgā (2011. aprīlis), Intervija

Speciālista viedoklis par darbu atlikšanu uz pēdējo brīdi – kāpēc pastāv šis fenomens, kā rodas un ko ar to darīt, ja šis paradums sācis būtiski ietekmēt dzīves kvalitāti.

Atbilde uz jautājumu "Dīvā" - vīrs vai jaunas attiecības

www.noslepums.lv/diva (2011. aprīlis), Konsultācija

Psihologa atbilde „Dīvas” lasītājai, kura atklājusi sevī jaunas simpātijas pret kādu vīrieti un nonākusi krustcelēs - ļauties jaunām un nezināmām attiecībām vai saglabāt jau esošās un stabilās attiecības ar vīru.

Bērns uz skatuves, zvaigžņu slimība

Māmiņu klubs, TV raidījums (2011. marts), Intervija

Psihologa viedoklis par to, pēc kādiem kritērijiem izvēlēties bērnam piemērotāko pulciņu. Diskusija par to, kāpēc bērni uzstājas, vai viņiem var piemist zvaigžņu slimība. Vecāku nozīme un loma, kā arī - kā vecāki var palīdzēt savam un kā varētu iedrošināt pirms uzstāšanās.

Pavasara sievišķīgākie svētki

Neatkarīgā (2011. marts), Intervija

Ja kāda tradīcija zaudē savu nozīmi vai vērtību, tā pamazām izzūd. Sieviešu diena spējusi izdzīvot gadu desmitiem, un, visticamāk, tāpēc, ka tā saglabājusi savu nozīmi cilvēku izjūtās. Pārdomas par 8. marta svinēšanu/nesvinēšanu.